Zdravniški pregled za dijake 3. letnika

6. oktober 2016

Dijake 3. letnikov obveščam, da bo Zdravstveni dom Škofja Loka v oktobru in novembru  2016 izvedel obvezni zdravniški pregled  in cepljenje proti tetanusu za dijake 3. letnikov, in sicer po naslednjem razporedu:

3. E

11. oktober 2016

3. C

18. oktober 2016

3. D

25. oktober 2016

3. A

8. november 2016

Dijaki boste opravili redni zdravniški pregled, (brez laboratorija) ter  cepljenje proti tetanusu.

Dijaki morate s seboj prinesti (NUJNO!):

• potrjeno zdravstveno izkaznico
  • knjižico o cepljenjih

• tisti dijaki, ki nimate osebnega zdravstvenega kartona v enoti ZD Škofja Loka morate s seboj prinesti tudi obrazec osebne anamneze, ki ga mora izpolniti domači zdravnik. Te obrazce dijaki dobite pri svojih razrednikih.Na dan pregleda se polovica razreda zbere v Zdravstvenem domu, natančneje v šolskem dispanzerju (pritličje zdravstvenega doma) ob 7.00, druga polovica razreda pa ob 9.30.Na dan pregleda dijaki nimate rednega pouka.ŠOLA BO MALICO ZA DIJAKE ODJAVILA. ČE BI KDO NA DAN ZDRAVNIŠKEGA PREGLDA ŽELEL IMETI MALICO V ŠOLI, NAJ JO NAROČI PRI PROF. MARIJI GOGALA.                                                                                                                    Ana Prevc Megušar, prof.

pomočnica ravnatelja