Zdravniški pregled za 1. letnik

18. februar 2020

Dijake 1. letnikov obveščam, da bo Zdravstveni dom Škofja Loka v marcu  2020 izvedel obvezni zdravniški pregled  z laboratorijem  za dijake 1. letnika. Pregledi bodo potekali po naslednjem razporedu:

1. a

10. marec

1. b

26. marec

1. c

19. marec

1. d

12. marec

1. e

24. marec

1. š

17. marec

Dijaki boste opravili redni zdravniški  pregled, ki bo vključeval tudi laboratorijski pregled.

Dijaki morate  s seboj prinesti (NUJNO!):

• - potrjeno zdravstveno izkaznico
  • - tisti dijaki, ki nimate osebnega zdravstvenega kartona v enoti ZD Škofja Loka morate s seboj prinesti tudi obrazec osebne anamneze, ki ga mora izpolniti vaš domači zdravnik. Te obrazce dijaki dobite pri svojih razrednikih.

Na dan pregleda se polovica razreda zbere  v Zdravstvenem domu, natančneje v šolskem dispanzerju (pritličje zdravstvenega doma) ob 7.00, druga polovica razreda pa ob 8.30.

V Zdravstvenem domu priporočajo in prosijo, da laboratorijski pregled opravite kakšen dan pred zdravniškim pregledom, da se tako izognete morebitni gneči. Za laboratorijski  pregled ni potrebno biti tešč.

Na dan pregleda dijaki nimate rednega pouka.

ŠOLA BO MALICO ZA DIJAKE ODJAVILA. ČE BI KDO  NA DAN ZDRAVNIŠKEGA PREGELDA ŽELEL IMETI MALICO V ŠOLI, NAJ JO NAROČI PRI PROF. MARIJI GOGALA.

Ana Prevc Megušar, prof.
pomočnica ravnatelja