Vračanje knjig in učbenikov

6. junij 2019

VRAČANJE KNJIG IN UČBENIKOV
Pred zaključkom šolskega leta (pred prejemom spričevala) morate dijakinje in dijaki vrniti vse izposojene knjige in učbenike. Vračali jih boste po priloženem razporedu, in sicer v učbeniškem skladu v 2. nadstropju poleg učilnice pod knjižnico (239/C). Pouk tisto uro ne odpade, gradivo pa boste vračali po abecednem vrstnem redu.
Čakajte, da vas pokličejo dežurni dijaki!
V skladu se oglasi vsak učenec, da skupaj preverimo dolgove!
Če je kdo od dijakov v napovedanem terminu odsoten, lahko gradivo vrne kadar koli v času objavljenega dežurstva v skladu. Za podaljšanje izposoje zaradi popravnih izpitov ali drugih obveznosti se dogovorite osebno v knjižnici oz. skladu učbenikov.
Prosim, da poskrbite za urejenost gradiva, ki ga vračate, in da se držite objavljenih terminov.
Naročilnice za izposojo učbenikov za naslednje šolsko leto in sezname učbenikov in delovnih zvezkov  dobite ob vračilu učbenikov v skladu ali kasneje v knjižnici. Poskrbite, da boste naročilnice za izposojo učbenikov za naslednje šolsko leto oddali pravočasno (do konca pouka).
Majda Kokalj Auguštiner, prof., knjižničarka

Razpored za vračanje učbenikov in knjig