Tečaj CPP

8. januar 2019

Dijake 3. letnika Gimnazije Škofja Loka obveščam, da bomo iz programa izbirnih vsebin naslednji teden v ponedeljek pričeli s tečajem cestno prometnih predpisov. Pogoj za opravljanje tečaja CPP je opravljen tečaj iz prve pomoči.

Tečaj bo izvajala avtošola B&B iz Kranja, in sicer ob ponedeljkih in sredah, vedno po končani 9. šolski uri (ob 14.45) v učilnici 350.

Informativni sestanek s prijavljenimi dijaki bo v ponedeljek, 14. januarja 2019, ob 14.45 v učilnici 350.

Vse zainteresirane dijake naprošam, da se predhodno prijavijo v knjižnici, in sicer najkasneje do petka, 11. januarja 2019.

Cena rednega tečaja CPP je 55 EUR na dijaka. Stroške tečaja dijaki poravnajo na uvodnih urah tečaja.

Tečaj CPP bomo v letu 2019 ob zadostnem številu prijav ponovno organizirali še v aprilu in oktobru.

Jože Bogataj, prof. ravnatelj