Šolska gledališka predstava

25. november 2022

Z veseljem sporočamo, da je Gledališki skupini Gimnazije Škofja Loka Oder na stežaj po nekaj koronskih letih spet uspelo oder odpreti na stežaj. Tokrat vas bodo navdušili s predstavo Sen Enrica Luttmanna.

Premiera bo v torek, 29. 11. 2022, ob 19. uri na Loškem odru. Za izven bo predstava še  v torek, 17. 1. 2023, ob 19. uri prav tako na Loškem odru.

Predstave za dijake bodo  prav tako na Loškem odru in sicer po razporedu:

30. november, ob 12.30 - 3. letnik,  (razen 3bc)

1. december, ob 12.30 - 4. letnik, (razen dijaki, ki majo višji nivo angleščina), 3bc

12. december, ob 12.30 -  2. letnik

13. december,  ob 12.30 -  1. letnik

Ogled  predstave spada v obvezni program OIV za vse letnike. Cena vstopnice za šolsko predstavo je  4 evre in jo boste poravnali po položnici. Predstava traja 75 minut.

Dijaki 4. letnika, ki obiskujete višji nivo angleščine se udeležite predstave na dan, ko nimate izbirnih maturitetnih predmetov. Javite se pri spremljevalnih učiteljih.

Če se šolske predstave zaradi opravičljivih  razlogov ne boste mogli udeležiti, se udeležite predstave za izven, ki bo 17. januarja.

Želim vam obilo užitkov pri ogledu predstave.

Ana Prevc Megušar, pomočnica ravnatelja