Mednarodna dvomesečna izmenjava - poročilo

9. maj 2019

Obvestilo za dijake 2. letnika

Kot je morda komu od vas znano, sta v letošnjem letu Rok Šarić in Anja Velikona, oba dijaka 3. letnika, sodelovala v mednarodni izmenjavi z dansko gimnazijo Himmelev iz Roskilda.

Sodelovanje v tej izmenjavi pomeni, da stad dijaka od sredine septembra do sredine novembra lani gostila danskega djaka oz. dijakinjo, sama pa sta bila gosta pri danskem dijaku/dijakinji oz. njunih družinah od začetka januarja do začetka marca letos, torej dva meseca.

Danes v času razredne ure (ob 13.05) bi vam  Anja in Rok želela svoji zgodbi predstaviti v sliki in besedi. Predstavitev bo potekala v MIC-u, predavalnica 115 (dostop preko povezovalnega mostu, potem desno). Anja in Rok bosta odgovarjala tudi na vaša vprašanja.

Obenem pa vas naprošam, da tudi vi razmislite o takšni možnosti, ki se vam ponuja naslendje šolsko leto. Do konca maja bomo na šoli izbrali dva dijaka (predvidoma dijaka in dijakinjo), ki bosta v 2019/2020 imela to priložnost.