Lepa beseda lepo mesto najde

15. december 2021

Adela in Eva iz prvega letnika sta v okviru Mepija pripravili praznično dejavnost v šolski knjižnici in vas prijazno vabita k sodelovanju.

Pozdravljeni!

Bližajo se prazniki in čas obdarovanja. Včasih je beseda pomembnejša od stvari. Slovenski pregovor pravi: »Lepa beseda lepo mesto najde.«

Vabiva te, da tudi ti nekomu polepšaš dan. V knjižnici te čaka škatla z lepimi mislimi. Če poznaš kakšno, jo lahko zapišeš in listek vržeš vanjo in jo tako deliš z drugimi. Zbrane zapise bomo razstavili na hodniku šole. 20. decembra 2021 (predvidoma drugo šolsko uro), ko bodo škofjeloški skavti v knjižnico prinesli Luč miru, bo izžreban srečnež, ki ga bo v knjižnici čakala nagrada. Na listek z lepo mislijo se ne pozabi podpisati.

Lep pozdrav in lepe praznike!

Eva Lavtižar in Adela Zupan