Dijaška prehrana v šolskem letu 2017/2018

20. junij 2017

Obvestilo dijakom in staršem glede prijave na šolsko malico v šolskem letu 2017/2018

Dijaki se na šolsko malico v šolskem letu 2017/2018 lahko prijavite na dva načina:

1. Na šolski spletni strani je pod zavihkom Šolska dokumentacija/prehrana objavljena prijavnica, ki jo pravilno izpolnjeno pošljete (oddate osebno) na šolo, najkasneje do 25.8.2017.
  2. Prijava na šolsko malico bo možna tudi preko spleta, in sicer v drugi polovici avgusta preko aplikacije eAsistent. Če se želite prijaviti na ta način, morajo imeti starši aktiviran Osnovni ali

PLUS pripomočki  na portalu eAsistent za starše. Tudi v tem primeru pričakujemo prijave do 25.8.2017.

Referent za šolsko prehrano

Marija Gogala, prof.