Zimski športni tabor na Golteh

ZIMOVANJE GOLTE, 19.-22.1.2019

Z dijaki drugega in tretjega športnega oddelka smo imeli v januarju štiridnevno zimovanje na Golteh. Dijaki so bili razdeljeni v tri skupine za smučanje, odvisno od njihovega predznanja smučanja  in v eno skupino za deskanje na snegu. Z vsemi smo predelali osnovno šolo smučanja oziroma deskanja. Dijaki so pokazali veliko interesa za izboljšanje svojega znanja. Pri tem smo si pomagali tudi z video analizo in ogledom strokovnih filmov. Skoraj vsi  so obiskali moderen wellnes center in se seznanili z osnovami savnanja. Drugi večer smo šli na nočni pohod ob polni luni, katerega so dijaki kljub utrujenosti suvereno prehodili. Tisti dijaki, ki so poškodovani oziroma zaradi specifike svojega športa niso smučali, so vsak dan vadili v fitnesu. Po štirih vsebinsko in delovno polnih dneh smo se vsi zadovoljni vrnili nazaj v šolo.

Nevenka Bertoncelj, prof.