Šolski piknik ob zaključki šolskega leta
|
V petek, 12. junija 2026, je potekal dijaški zaključni piknik. Dogodek je minil v prijetnem vzdušju, saj so se dijaki pomerili v odbojki ter pokazali veliko športnega duha. Po tekmah je sledilo druženje ob zasluženem okrepčilu. Piknik je bil lep zaključek šolskega leta in priložnost za sproščeno zabavo. |




