Pojdi na glavno vsebino

Šolski piknik ob zaključki šolskega leta

V petek, 12. junija 2026, je potekal dijaški zaključni piknik. Dogodek je minil v prijetnem vzdušju, saj so se dijaki pomerili v odbojki ter pokazali veliko športnega duha. Po tekmah je sledilo druženje ob zasluženem okrepčilu. Piknik je bil lep zaključek šolskega leta in priložnost za sproščeno zabavo.

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...