Slovo generacije 2022

V četrtek, 29. septembra smo ob 19. uri zvečer v predavalnici šole zaključili druženje z generacijo maturantov 2022.  Odzvali so se našemu vabilu in odigrali še zaključno dejanje štirih gimnazijskih let, imenovano Slovo generacije. Po uvodnih himnah in ravnateljevem nagovoru, smo maturantom še enkrat čestitali za uspešno  opravljeno maturo, jim segli v roke in kot simbol zrelosti podelili rdeče nageljne. Zaželeli smo jim uspehov na študijski poti in v življenju.

V kulturnem programu smo prisluhnili diamantnemu maturantu Jerneju Oblaku na klavirju  ter duetu 4. e Danetu Jemcu na trobenti  in Tari Nastran na harmoniki. Poseben čar so večeru dodali maturantski filmi, ki smo si jih z velikim veseljem  še enkrat ogledali. Še z večjim veseljem pa smo se po prireditvi v avli šole podružili z maturanti in z njimi  podelili spomine ter načrte za prihodnost.

Fotografije in video: medijski krožek Gimnazije Škofja Loka, mentor Domen Košir

Slovo generacije 2022