Razredni vikend 1. d in 1. e

V petek, 4. 10. 2024, so dijaki 1. d in 1. e po pouku namesto proti domu zavili na avtobus, ki nas je odpeljal v CŠOD Fara ob reki Kolpi na razredni vikend. Po prihodu smo si najprej malo pretegnili noge in se nadihali svežega zraka s sprehodom po okolici doma in ogledom nekaterih naravnih znamenitosti, nato pa smo po oddelkih imeli različne igre za spoznavanje in grajenje skupnosti. Zvečer smo zakurili taborni ogenj in ob spremljavi kitare ubrano zapeli. Drugi dan smo dopoldan opravili 15 km dolg pohod do gradu Kostel in ob reki Kolpi, v popoldanskem času pa smo se preizkusili v lokostrelstvu in obiskali manjši adrenalinski park. Večer smo namenili preverjanju našega znanja s kvizom, sledilo pa je še nekaj družabnih iger in, seveda, obvezno druženje s sošolci. Zadnji dan smo odigrali medrazredni turnir v odbojki in se nato odpravili proti domu. Vikend je dijakom ostal v lepem spominu in se že veselijo novih dogodivščin s svojimi novimi sošolci.

Tekst: Maja Lupše, prof.

Fotografije: Brigita Šubic, prof., Nevenka Bertoncelj, prof., Maja Lupše, prof.