Podelitev spričeval ćetrtošolcem

PODELITEV SPRIČEVAL ČETRTOŠOLCEM
Prišel je eden izmed težko pričakovanih dni za maturante: zaključek pouka in podelitev spričeval, ki pomenijo vstopnico na maturo. Od 163 dijakov jih je letnik na Gimnaziji Škofja Loka uspešno zaključilo 157 (dva dijaka letnika žal nista zaključila, 4 dijaki pa bodo vstopnico na maturo lahko dobili še na popravnem izpitnem roku v naslednjem tednu) . V zaključni generaciji je bilo kar 54 odličnih dijakov, kar je res izreden uspeh.
Slovo od maturantov je bilo sicer težko - o tem pričajo osmrtnice in žalni aranžma pred zbornico. Na drugi strani pa je četrtošolce razganjalo od veselja in poiskali so tisoč možnih načinov, da so razrednikom in učiteljem izkazali hvaležnost za ves njihov trud, potrpežljivost in predanost. #gimloka
Fotografije in tekst: Ana Prevc Megušar, pomočnica ravnatelja