Dijak dijaku

V ponedeljek, 30. novembra  so dijak in njihovi mentorji ponovno uspešno pripravili  dobrodelno prireditev Dijak-dijaku z naslovom Vsi pod enim soncem. Zanimiv program so sestavljale glasbene in gledališke točke v francoščini, španščini, ruščini, angleščini, slovenščini in nemščini.  Prireditev  so v celoto povezali zdaj že vsem dobro znani »gimnazijski improvci« pod mentorstvom Tatjane Žagar, prof.

Po prireditvi so dijaki pripravili sladko pogostitev. Poleg tega so dijaki drugih letnikov  v avli šole prodajali svoje, doma spečene piškote.

Z dobro obiskano  prireditvijo in  prodajo piškotov smo zbrali kaj nekaj denarja za dobrodelni šolski sklad  Gaudeamus.

Vsem, ki ste kakorkoli pomagali, da je večer res uspel, se iskreno zahvaljujemo, tudi v imenu vseh tistih, ki bodo prejeli denarno pomoč iz sklada Gaudeamus. Ob vseh šolskih obveznostih ste našli dovolj časa in volje za sodelovanje na prireditvi. Hvala.

V petek, 4. decembra, smo objavili tudi zmagovalni razred. To so dijaki 2. c, ki so se zares potrudili in zmagali v vseh kategorijah. Petkova malica je bila obogateno tudi z Gaudeamusovo torto.

Tekst: Barbara Gorjanc, prof. in Ana Prevc Megušar, prof.
Fotografije: Žan Križnar, Jože bBgataj

• 2. c, zmagovalni razred