Zdravniški pregledi za dijake 1. letnikov

28. marec 2017

Dijake 1. letnikov obveščam, da bo Zdravstveni dom Škofja Loka v aprilu in maju 2017 izvedel obvezni zdravniški pregled z laboratorijem za dijake 1. letnikov, in sicer po naslednjem razporedu:

1. a            4. april

1. b          23. maj

1. c          30. maj

1. d            9. maj

1. e         18. april

1. š          16. maj

Dijaki boste opravili redni zdravniški pregled in laboratorijski pregled.

Dijaki morate s seboj prinesti (NUJNO!):

- potrjeno zdravstveno izkaznico

- tisti dijaki, ki nimate osebnega zdravstvenega kartona v enoti ZD Škofja Loka morate s seboj prinesti tudi obrazec osebne anamneze, ki ga mora izpolniti domači zdravnik. Te obrazce dijaki dobite pri svojih razrednikih.

Na dan pregleda se polovica razreda zbere v Zdravstvenem domu, natančneje v šolskem dispanzerju (pritličje zdravstvenega doma) ob 7.00, druga polovica razreda pa ob 9.00.

V Zdravstvenem domu priporočajo, da laboratorijski pregled opravite kakšen dan pred zdravniškim pregledom, ni pa nujno. Za laboratorijski pregled ni potrebno biti tešč.

Na dan pregleda dijaki nimate rednega pouka.

ŠOLA BO MALICO ZA DIJAKE ODJAVILA. ČE BI KDO NA DAN ZDRAVNIŠKEGA PREGELDA ŽELEL IMETI MALICO V ŠOLI, NAJ JO NAROČI PRI PROF. MARIJI GOGALA.

Ana Prevc Megušar pomočnica ravnatelja