Volitve predsednika DŠS Gimnazije Škofja Loka 2016

7. oktober 2016

Upravni odbor dijaške šolske skupnosti raspisuje volitve za predsednika DŠS za šolsko leto 2016/2017. Vsi zainteresirani kandidati naj svojo kandidaturo, skupaj s programom dela in kratkim življenjepisom, oddajo predsedniku DŠS, Jakobu Zarniku, oziroma mentorici DŠS, Tanji Gartner, v zaprti kuverti z napisom: »ne odpiraj« najkasneje do četrtka, 13. 10. 2016, do 10. ure. Odbor DŠS bo še isti dan preučil kandidature in v petek, 14. 10. 2016, kandidate tudi uradno potrdil. Predvolilno soočenje bo sledilo v ponedeljek, 17. 10 2016, v veliki predavalnici, volitve pa v četrtek, 20. 10. 2016. O ostalem predvolilnem dogajanju boste še obveščeni.

SAMO ZA DIJAKE 2. E: Zaradi vaše odsotnosti prihodji teden lahko morebitni kandidat iz vašega razreda kandidaturo z zahtevano vsebino odda preko elektronske pošte. In sicer na e-naslov: jaka.zarnik@gmail.com.

Jakob Zarnik,

Predsednik DŠS