Vabilo na sestanek za sodelovanje v gledališki skupini

3. december 2021

Pozdravljeni, dijaki.

Vabim vas na sestanek gledališke skupine, ki bo v letošnjem šolskem letu ustvarjala koprodukcijsko predstavo skupaj z Loškim odrom. Na sestanku vam bom predstavil način dela in zahteve za sodelovanje.

Ustvarjali bomo kriminalno gledališko predstavo Agathe Christie, v kateri sodeluje osem igralcev, poleg tega pa potrebujemo tudi dijake, ki so se pripravljeni soočiti s scenografijo, kostumografijo, z odrsko tehniko (luči, zvok), ustvarjanjem glasbe, oblikovanjem tiskovin (plakatov, gledaliških listov). Svoje namere za sodelovanje boste lahko izrazili na sestanku.

Sestanek bo v SREDO, 8. 12. 2021, na začetku 4. in 5. šolske ure (pridite, ko ste prosti), obakrat v učilnici 338. V kolikor se sestanka ne boste mogli udeležiti, mi to sporočite.

Gašper Murn, prof.