Pustovanje

4. marec 2019

V torek, 5.3. bo na naši šoli potekalo pustovanje, ki ga že tradicionalno organizira DŠS Gimnazije Škofja Loka.

Vabim vas, da se na pustni torek našemite, napravite v čim bolj izvirne, zanimive pustne kostume in se udeležite tekmovanja za najboljšo masko. Tekmovanje bo potekalo 4. in 5. šolsko uro v avli, tam se boste vse pustne maske seveda tudi posladkale v pravem pustnem slogu. Tekmujete lahko kot posamična ali kot skupinska maska. Nagradili bomo prve tri najbolj izvirne in zanimive posamične maske in eno skupinsko. Glasovanje bo potekalo na FB strani do 7. marca do polnoči. Zmaga slika z največ všečki. Razglasitev in podelitev nagrad bo v petek 8. marca.

Lep pozdrav in pustno obarvano spomlad vam želi UO DŠS in predsednik DŠS Jan Pipp.