Predstavitev in volitve predsednika DŠS

11. november 2019

V UO DŠS smo v torek, 29. oktobra, prejeli eno popolno kandidaturo. Letošnji kandidat je Erazem Novak Čepin, 3. e, ki bo svoj program in delovanje kot predsednik UO DŠS v šolskem letu 2019/2020 predstavil v sredo, 13. novembra v predavalnici. Za  dijake prvih in drugih letnikov Gimnazije Škofja Loka bo predstavitev od 10. 35 do 11. 20 oz. 5. šolsko uro, druga predstavitev bo potekala od 11. 25 do 12. 10 oz. 6. šolsko uro, namenjena je dijakom tretjih in četrtih letnikov Gimnazije Škofja Loka.

V petek, 15. novembra od 8. 55 do 11. 20 bodo v šolski avli potekale volitve za predsednika DŠS Gimnazije Škofja Loka, ki bo v bodoče zastopal interese Dijaške šolske skupnosti Gimnazije Škofja Loka ne le na šolski, ampak tudi na slovenski ravni v okviru DOS-a.

Jan Pipp, 3. š, predsedniki DŠS