Maturantski filmi 2019

18. februar 2019

Tudi letos je dijakom 4. letnika na voljo pomoč pri vsebinski in tehnični izvedbi maturantskih filmov,  s katerimi se posamezni razred predstavi na maturantskem plesu.

V sredo 20.2. ob 11:00 uri,  vabljeni predstavniki razredov 4. letnika  na kratek sestanek v šolsko knjižnico. Mentor medijskega krožka Domen Košir vam bo predstavil, kakšne izdelke so dijaki ustvarjali v zadnjih letih in kako kvalitetno izvesti samo produkcijo razrednega filma.

Domen Košir, vodja medijskega krožka

Domen Košir, vodja medijskega krožka