Zahvala staršem, mentorjem in dijakom

16. december 2010

V Gimnaziji Škofja Loka spoštujemo vrednote kot so poštenje, delavnost in znanje. Tako so dijaki imeli priložnost, da pokažejo svoje znanje in veščine tudi na sinočnji prireditvi Dijak - dijaku 2010.

Lanskoletno dobrodelno prireditev smo razširili med vse tuje jezike, ki se jih dijaki učijo na naši šoli, obenem pa smo jo nadgradili s simbolično pogostitvijo vseh udeležencev, in sicer s hrano, ki prihaja iz dežel, katerih jezikov se dijaki uče.

Zahvaljujem se mentorjem in mentoricam, predvsem pa dijakom, ki so s svojimi nastopi pripravili čudovit  večer. Hvala tudi staršem, ki so tako z obiskom kot dobrodelnimi prispevki pripomogli, da bo naš sklad Gaudeamus, za katerega smo sinoči zbirali, živel naprej. Šola je bila sinoči polna dobrodelnosti in iskrene pomoči, pomoči za dijake, ki so je potrebni in verjemite mi, ti dijaki so si našo  pomoč tudi zaslužili.

Upam, da ste tisti starši, ki ste bili sinoči z nami, uživali v lepem večeru. Škoda je le, da nas ni bilo več. Morda drugo leto.