Jesenski izpitni rok

30. julij 2024

Obvestilo dijakom

V skladu s šolskim koledarjem bo jesenski izpitni rok potekal od 19. do 22. 8. 2024, v katerem dijaki lahko opravljate dopolnilne, predmetne in popravne izpite.

Razpored  izpitov po dnevih in predmetih:

• ponedeljek, 19. 8. 2024: matematika, kemija (za dijake 1. c, 2. e in 4. š), slovenščina
  • torek, 20. 8. 2024: sociologija, psihologija
  • sreda, 21. 8. 2024: zgodovina, nemščina, španščina, anglešćina, biologija
  • četrtek, 22. 8. 2024: fizika, kemija (za dijake 1. e,  2. d in 2. e), slovenščina (za dijaka 2. d in 2. š)

V primeru, da se izpit opravlja na dva različna dneva, boste dijaki o vašem terminu osebno obveščeni preko e asistenta.

Pisni izpiti se pričenjajo ob 7.30 v učilnicah v 3. nadstropju. Ustni izpiti bodo potekali še isti dan po razporedu.

Dijaki z odločbo o usmeritvi oz. statusom lahko opravljate svoje manjkajoče obveznosti v času trajanja spomladanskega izpitnega roka po dogovoru s profesorji. Svoje obveznosti lahko opravljate tudi v jesenskem roku, to je  od 19. do 31. avgusta.

Dijake naprošam, da neprevzeta in na novo pridobljena spričevala dvignete v tajništvu šole po koncu izpitnega roka, to je v petek, 23. 8. med 10. in 12. uro.