Roditeljski sestanki za starše dijakov Gimnazije Škofja Loka

3. september 2020

Spoštovani starši!

Začelo je se novo šolsko leto. Dijaki so ponovno v razredih in veseli smo, da pouk lahko poteka v živo. Ne želimo si, da bi se pouk ponovno prekinil, kot smo to doživeli marca meseca in dijakov ni bilo pri pouku do konca šolskega leta.

Prihod, odhod in gibanje po šoli smo priredili tako, da spoštujemo pravila in priporočila NIJZ za model izobraževanja B, v katerega smo 1. septembra vstopile vse šole osnovnega in srednjega izobraževanja.

Po pošti ste prejeli vabilo na prvi roditeljski sestanek. Ker v predavalnici ob upoštevanju priporočil ni dovolj mest, skupnega dela letos ne bo. Višje letnike vabijo le razredniki, starše prvih letnikov pa bomo ob upoštevanju priporočil NIJZ v šolo vabili po posameznih razredih tudi na skupni del z namenom, da se vsaj na začetku leta spoznamo.

Vabjeni torej prihodnji teden v šolo, da vam razredniki predstavijo naše letošnje načrte, za katere vsi upamo, da jih bomo ob upoštevanju ukrepov in priporočil lahko uresničili.

Razpored vseh roditeljskih sestankov si lahko ogledate na tej povezavi.