Pohodi v okviru ŠV za dijake 4. letnikov

4. september 2013

OBVESTILO za 4. letnik 3. ura ŠVZ pohodi

Dvodnevni pohod v Triglavsko pogorje zaradi premajhnega števila prijav ODPADE. Dijaki, ki ste bili prijavljeni na ta dvodnevno turo, morate torej opraviti dva enodnevna pohoda, ki sta organizirana tudi za ostale.

Prvi pohod na RATITOVEC bo v soboto, 7. septembra 2013. Odhod ob 7.30 izpred šole, avtobus bo pobiral tudi po Selški dolini. Prevoz se plača po položnici. Okvirna cena je 7,5€.

Drugi pohod bo v četrtek, 19. septembra 2013, ob 15.00 po pouku. Šli bomo izpred šole preko KRIŽNE GORE- LAVTARSKEGA VRHA – ČEPULJ na SV. JOŠT s povratkom v STRAŽIŠČE (okrog 19.30 ure). Dijaki si sami organizirate prevoz iz Stražišča do doma.

Oba pohoda sta obvezna za vse, odjava možna samo z zdravniškim opravičilom najkasneje dva dni pred odhodom v kabinetu športne vzgoje, v nasprotnem primeru se plača nastale skupne stroške.

Aktiv ŠVZ
Tanja Melihen, prof.