Podelitev spričeval

23. junij 2024

Djake Gimnazije Škofja Loka obveščam, da bo podelitev spričeval ob koncu pouka v šolskem letu 2023/2024 potekala v ponedeljek, 24. 6., po naslednjem razporedu:

• dijaki 2. letnika; 3. šolska ura (9.00) v predavalnici z ravnateljem in razredniki, 4. šolska ura je razredna ura
  • dijaki 3. letnika: 4. šolska ura (9.45) v predavalnici z ravnateljem in razredniki, 5. šolska ura je razredna ura
  • dijaki 1. letnika: 5. šolska ura: 10.30) v predavalnici z ravnateljem in razredniki, 6. šolska ura je razredna ura.

Dijaki boste prejeli spričevalo in potrdilo o vpisu v višji letnik. Čaka vas tudi letošnja številka šolskega glasila Tret' štuk.

Če slučajno na podelitev ne morete, bo vaša dokumnentacij v tajništuv šole, kjer jo lahko dvignete v času uradnih ur.

Dijake, ki ste prijavili popravne oz. dopolnilne izpite, obveščam, da bo razpored izpitov za spomladanski izpitni rok (28. 6. - 3. 7. 2024) objavljen v ponedeljek, 24. 6., na šolski spletni strani.

Dijake naprošam, da neprevzeta spričevala dvignete v tajništvu šole po končanem spomladanskem izpitnem roku, to je v sredo, 3. 7. med 10. in 12. uro.