Otvoritev razstave Odsevi preteklosti

19. september 2018

V četrtek, 20. septembra bo ob 10. uri v avli šole otvoritev fotografske razstave z naslovom Odsevi preteklosti.
Gimnazija Škofja Loka je v začetku septembru za dijake razpisala nagradni fotografski natečaj z naslovom Odsevi preteklosti. Mladi fotografi so morali v objektiv ujeti motiv, ki v sebi skriva pridih preteklosti in hkrati podaja roko prihodnosti.
Na natečaj je prispelo 42 fotografij 11 avtorjev.
Strokovna komisija v sestavi Aleksander Čufer, Matej Plestenjak in Ana Prevc Megušar je izbrala 20 najboljših fotografij za razstavo v avli šole in podelila 3 nagrade.

1. nagrada - Nostalgija, Lovro Kavčič, 1. š,
2. nagrada - Zazrta v prihodnost, Katarina Omejc, 2. d
3. nagarada - Zapuščena, Taša Križnar, 3. e

Na fotografskem natečaju so sodelovali še: Jakob Kavčič, 1. d, Mirjam Kavčič, 1. e, Lan Mohorič Bonča, 1. b, Tilen Šmid, 2. b, Petra Podlipnik, 3. e, Nejc Prezelj, maturant , Vanesa Bezlaj, 4. a, Andraž Zrimšek, 4. a
Zahvaljujemo se vsem dijakom za sodelovanje na natečaju in čestitamo nagrajencem.

Ana Prevc Megušar, pomočnica ravnatelja