Mladinski raziskovalni tabori in ustvarjalne poletne šole

23. maj 2012

Na spodnji povezavi si lahko pogledate razpis Zavoda za tehnično kulturo za MLADINSKE RAZISKOVALNE TABORE IN USTVARJALNE POLETNE ŠOLE, KI JIH organizirajo že od leta 1967, predvsem v času poletnih počitnic. Aktivnosti, ki potekajo pod skupnim nazivom Mladini prijazna znanost, so namenjene mladim, ki hočejo več, kot jim ponujajo šolske klopi, tistim, ki so bili na šolskih tekmovanjih iz znanja med boljšimi, ter tistim, ki so se tudi že dokazali na področju raziskovalnega dela. Z mladinskimi raziskovalnimi tabori, ki jih organizirajo, želimo mladim približati veščine raziskovalnega dela in znanstvenega pristopa k reševanju problemov, ustvarjalne poletne šole pa so namenjene dodatnemu usposabljanju in razvijanju spretnosti. Mladim ponujajo dodatno možnost za pridobivanje znanja in razvijanje lastnih sposobnosti.

Zavod za tehnično kulturo - mladinski raziskovalni tabori in ustvarjalne poletne šole