Maturantska četvorka 2016

20. maj 2016

Dijaki 4. letnika  so danes, v petek, 20. maja 2016, zaključili s poukom in se poslavljajo od šolskih klopi. Zato so pripravili sprevod, ki se je pričel ob 11.30 pred šolskim centrom in se je vil preko Novega sveta do kamnitega mostu in po Blaževi ulici do Mestnega trga. Dijake je v imenu občine Škofja Loka nagovorila Hermina Krajnc, vodja Oddelka za družbene dejavnosti na občini Škofja Loka.

Jan Jezeršek, Luka Nunar in Timotej Rupar, maturantje Gimnazije Škofja Loka, so poskrbeli za programski del, v katerem smo prisluhnili osmrtnici ter predaji insignije, to je ključa modrosti generaciji dijakov 3. letnika.

Za vrhunec tradicionalnega sprevoda so maturantje na Mestnem trgu odplesali četvorko.