Limonada Slovenica ponovno na programu

26. januar 2018

Spoštovani!

Prijazno vas vabim na ponovitev gledališke predstave Limonada Slovenica, ki je bila premierno uprizorjena v začetku decembra lani v izvedbi gimnazijske gledališke skupine Oder na stežaj. Skupina deluje pod mentorskim vodstvom prof. Tatjane Žagar.

Limonada Slovenica je novejša slovenska politična satiroa Vinka Möderdorferja, ki so jo mladi gimnazijski igralci uspešno postavili na oder. Celotno predstavo spremljajo tudi živa izvedba slovenske glasbe.

Vstopnine ni, je pa priporočen prostovoljni prispevek (10 evrov). Sredstva namenjamo dobrodelnemu šolskemu skladu Gaudeamus, ki socialno šibkim dijakom krije stroške ekskurzij in drugih dejavnosti, in društvu Kamniti most, ki deluje na Gimnaziji Škofja Loka, za delovanje gledališke dejavnosti na šoli. Predstava bo v četrtek, 1. februarja, ob 19. uri na Loškem odru.

Postavitev predstave na Loški oder na Spodnjem trgu je omogočila občina Škofja Loka, za kar se županu toplo zahvaljujemo.

Lepo vabljeni!