Konec pouka in podelitev spričeval

16. junij 2014

Dijake 1., 2. in 3. letnika obveščam, da je jutri, v torek, 17. junij 2014, zadnji dan rednega pouka v tem šolskem letu, obenem pa tudi zadnji dan, ko bo za dijake organizirana malica.

V tem tednu je v programu še nekaj aktivnosti (strokovna ekskurzija, delavnice, športni tabor, odprava MEPI), obenem pa dijaki lahko po dogovoru s profesorji še zaključujejo ocene pri posameznih predmetih, in sicer najkasneje do četrtka 19. 6. 2014 do 14. ure.

V petek, 20. 6. je zaključna konferenca.

V ponedeljek, 23. 6. 2014, je za odlične dijake organizirana ekskurzija v neznano. Na ekskurzijo se je potrebno prijaviti do jutri, 17. 6. 2014. Odhod je izpred šole ob 7.15.

Podelitev spričeval bo v predavalnici v torek, 24. 6. 2014, in sicer po naslednjem razporedu:

• ob 9. uri za dijake 1. letnika

• ob 10. uri za dijake 2. letnika

• ob 11. uri za dijake 3. letnika

Sledila bo še razredna ura z razredničarko oz. razrednikom. Dijaki bodo na razredni uri prejeli položnice za stroške malice in drugih aktivnosti ter potrdila o vpisu.

Dijaki naj na razredno uro prinesejo izpolnjene in podpisane prijavnice za malico na naslednje šolsko leto.

Svečana podelitev nagrad in priznanj najboljšim dijakom v letošnjem šolskem letu bo v torek, 24. 6. 2014, ob 18. uri v predavalnici.