Dan odprtih vrat na Gimnaziji Škofja Loka

5. november 2012

Učitelji in dijaki Gimnazije Škofja Loka v soboto, 17. novembra 2012, organiziramo dan odprtih vrat.

Vabimo učence in učenke 9. razredov osnovnih šol, da nas skupaj s starši obiščete. Predstavili vam bomo programe, ki jih razpisujemo za šolsko leto 2013/2014, naše delo v razredu in številne dejavnosti, ki jih boste lahko obiskovali, ko boste postali dijaki in dijakinje naše šole.

Najprej vas ob 10. uri  vabimo v predavalnico v pritličju, da vam na kratko predstavimo  šolo, potem pa ste povabljeni, da se sprehodite po šoli, vstopite v razred in prisluhnite dijakom pri delu ali pa se pridružite eksperimentalni vaji iz naravoslovja.

Na ta način bi vam želeli predstaviti šolo na nekoliko drugačen način. Želimo, da del sobotnega dopoldneva preživite v družbi škofjeloških gimnazijcev ter tako izveste nekaj več o šoli, ki bo, upamo, postala vaša nova šola.

V imenu učiteljskega zbora  Gimnazije Škofja Loka